T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Siirt İl Sağlık Müdürlüğü Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Siirt İl Sağlık Müdürlüğü
SİİRT DEVLET HASTANESİ

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Komiteler

Güncelleme Tarihi: 10/09/2019

ÖZDEĞERLENDİRME EKİBİ

 

Başkan

Berrin

BALCI

Kalite Yönetim Direktörü

üye

Mehmet Asım

HANAZ

Başhekim Yardımcısı

üye

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

üye

Şener

TANIK

Destek ve Kalite Müdürü Yrd.

üye

Feride

İLİK

Hemşire

üye

Harun

AYDIN

Sağlık Bakım hizmetleri Müdür Yardımcısı

BİNA TURLARINDA SORUMLU EKİBİ

Başkan

Berrin

BALCI

Kalite Yönetim Direktörü

üye

Şener

TANIK

Destek ve Kalite Müdürü Yrd.

üye

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

üye

Yusuf

İLÇİN

Başhekim Yardımcısı

üye

Sıtkı

GÜNÇ

Teknik Birim Sorumlusu

üye

Harun

AYDIN

Sağlık Bakım hizmetleri Müdür Yardımcısı

ATIK YÖNETİM EKİBİ

Başkan

A.Kadir

AKAY

Destek ve Kalite Müdürü

üye

Esra

ÇÖREKLİ

Enfeksiyon Hast. Uzm.

üye

Feride

İLİK

Enfeksiyon Kontrol Komitesi Hemşiresi

üye

Figen

ALGAN

Enfeksiyon Kontrol Komitesi Hemşiresi

üye

Nurtaç

EVİZ

Çevre Teknikeri

İLAÇ YÖNETİM EKİBİ

Başkan

Yusuf

İLÇİN

Başhekim Yardımcısı

üye

Esra

ÇÖREKLİ

Enfeksiyon Hast. Uzm.

üye

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

üye

Emel

AYTAŞ

Eczacı

üye

Büşra

ÖZTAŞ

Hemşire

üye

Zeynep

TANYELİ

Çocuk Hastalıkları Uzmanı

üye

Rahşan

DAYANAN CAN

Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi

üye

Fatih Sami

KAPLAN

Çocuk Servisi Sorumlu Hemşiresi

üye

Berrin

BALCI

Kalite Yönetim Direktörü

 

TRANSFÜZYON HİZMETLERİ EKİBİ

Başkan

Yavuz

ÖZÇELİK

Dahiliye Uzmanı

üye

Yusuf

İLÇİN

Başhekim Yardımcısı

üye

Ali

NAR

Dahiliye Uzmanı

üye

Mehmet Altuğ

 

Genel Cerrahi Uzmanı

üye

Yiğit

TOP

Anestezi Uzmanı

üye

Hakan

AYCAN

Ortopedi Uzmanı

üye

Metin

EKİNCİ

Transfüzyon Sorumlusu

üye

Hazen

SARITAŞ

Hemodiyaliz Sorumlu Hekimi

üye

Emine

ERDEMİR

Hemovijilans Sorumlusu

HEMOVİJİLANS SORUMLUSU

üye

Emine

ERDEMİR

Hemşire

 

STOK YÖNETİM EKİBİ

Başkan

Yusuf

İLÇİN

Başhekim Yardımcısı

üye

Kemal

SEÇİL

Eczacı

üye

Hamit

BAĞRIYANIK

Eczacı

üye

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hizmt.Müd.Yard.

üye

Ahmet

EPSOYLU

İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı

ANTİBİYOTİK KONTROL EKİBİ

Başkan

Esra

ÇÖREKLİ

Enfeksiyon Uzmanı

üye

Yasemin

GENÇ

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

üye

Mustafa

MARAŞLI

Kadın DoğumUzmanı

üye

Oktay

ASLAN

Çocuk Hastalıkları Uzmanı

üye

Emel

AYTAŞ

Eczacı

BİLGİ GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Başkan

Ş.Alper

IŞIK

İdari Ve Mali Hizmet Müdürü

üye

Berrin

BALCI

Kalite Yönetim Direktörü

üye

Mertgün Serhat

GÜNGÖR

BilgiişlemBirim Sorumlusu

üye

Sefa

AVCI

Bilgi İşlem Birim Sorumlusu

üye

Selçuk

Yılmaz

Müdür Yardımcısı

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Başkan

Yusuf

İLÇİN

Başhekim Yardımcısı

üye

A.Kadir

AKAY

Destek ve Kalite Müdürü

üye

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hizmt.Müd.Yard.

üye

Berrin

BALCI

Kalite Yönetim Direktörü

üye

Sıtkı

GÜNÇ

Teknik Birim Sorumlusu

üye

Kıymet

YARDIM

Acil Ve Afet Durum Sorumlusu

üye

Ersan

KESİCİ

Güvenlik Şefi

üye

Harun

AYDIN

Süt Çocuğu Sorumlusu

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Başkan

Mehmet Asım

HANAZ

Başhekim Yardımcısı

üye

Ahmet

EPSOYLU

İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı

üye

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

üye

Berrin

BALCI

Kalite Yönetim Direktörü

üye

Abdullah

BAYKAN

Radyoloji Sorumlusu

üye

Reyhan

ÇAKIR

Ameliyathane Sorumlusu

üye

Mehmet

MENKE

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

üye

Mertgün Serhat

GÜNGÖR

BilgiişlemBirim Sorumlusu

üye

Emel

AYTAŞ

Eczacı

üye

Özlem

OLGUN ŞANA

Hasta Hakları Birim Sorumlusu

üye

Feride

İLİK

Enfeksiyon Hemşiresi

üye

Rahşan

DAYANAN

Yoğun Bakım Sorumlusu

üye

Emine

ERDEMİR

Hemovijilans Sorumlusu

ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

Başkan

Esra

ÇÖREKLİ

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

üye

Mehmet Asım

HANAZ

Başhekim Yardımcısı

üye

Mustafa

MARAŞLI

Kadındoğum Uzmanı

üye

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

üye

Ş.Alper

IŞIK

İdari Ve Mali İşler Müdürü

üye

Oktay

ASLAN

Çocuk Hastalıkları Uzmanı

üye

Bilal

ALTUNIŞIK

Dahiliye Uzmanı

üye

Yasemin

GENÇ

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

üye

Ahmet

TAHA

Genel cerrahi Uzmanı

üye

Emel

AYTAŞ

Eczacı

üye

Figen

ALGAN

Enfeksiyon Kontrol Komitesi Hemşiresi

üye

Feride

İLİK

Enfeksiyon Kontrol Komitesi Hemşiresi

ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Başkan

Yusuf

İLÇİN

Başhekim Yardımcısı

üye

Selçuk

YILMAZ

Müdür Yardımcısı

üye

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hizmt.Müd.

üye

Berrin

BALCI

Kalite Yönetim Direktörü

üye

Esra

ÇÖREKLİ

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

üye

Feride

İLİK

Enfeksiyon Kontrol Komitesi Hemşiresi

üye

 

 

Sosyal Çalışmacı

üye

Abbas

KAVAL

Psikolog

üye

Gülbahar

SERCAN

Çalışan Hakları Sorumlusu

üye

Abdullah

BAYKAN

Radyoloji Sorumlusu

RİSK YÖNETİM EKİBİ

Başkan

Sedat

YEŞİLBAŞ

Hastane Yöneticisi

üye

A.Kadir

AKAY

Destek ve Kalite Müdürü

üye

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

üye

Gülbahar

SERCAN

Çalışan Hakları Sorumlusu

üye

Berrin

BALCI

Kalite Yönetim Direktörü

üye

Sıtkı

GÜNÇ

Teknik Birim Sorumlusu

üye

Feride

İLİK

Enfeksiyon Hemşiresi

NÜTRİSYONEL DESTEK EKİBİ

Başkan

Mehmet İhsan

SİNCAR

Anestezi Sorumlu Hekimi

üye

Yiğit

TOP

Anestezi Uzmanı

üye

Zeynep

TANYELİ

Çocuk Hastalıkları Uzmanı

üye

Elif

YİNER

Eczacı

üye

Betül

ERDOĞDU

Sorumlu Diyetisyen

üye

Rahşan

DAYANAN CAN

Hemşire

üye

Tugba

ÇİFTÇİ

Hemşire

ACİL DURUM VE AFET EKİBİ

Başkan

Sedat

YEŞİLBAŞ

Hastane Yöneticisi

üye

Fevzi Bircan

ÖZKAN

Başhekim Yardımcısı

üye

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

üye

A.Kadir

AKAY

Destek ve Kalite Müdürü

üye

Ahmet

TAHA

Genel Cerrahi Uzmanı

üye

Yusuf

KANTAR

Acil Tıp Uzmanı

üye

Kıymet

YARDIM

Acil Ve Afet Durum Sorumlusu

üye

Sıtkı

GÜNÇ

Teknik Birim Sorumlusu

üye

Berrin

BALCI

Kalite Yönetim Direktörü

RADYASYON GÜVENLİĞİ EKİBİ

Başkan

Mehmet Asım

HANAZ

Başhekim Yardımcısı

üye

Erce

SEVİN

Radyoloji Sorumlu Hekimi

üye

Abdullah

BAYKAN

Radyoloji Sorumlu Teknisyeni

üye

Selçuk

YILMAZ

Müdür Yardımcısı

üye

Berrin

BALCI

Kalite Yönetim Direktörü

üye

Yiğit

TOP

Anestezi UzmanHekimi

üye

Gönül

BOLACALI YILMAZ

Anjiyo ünitesi sorumlu Hemşiresi

üye

Rahşan

DAYANAN

Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi

üye

Reyhan

ÇAKIR

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

MAVİ KOD SORUMLULARI

1

Yusuf

İLÇİN

Başhekim Yardımcısı

2

A.Kadir

AKAY

Destek ve Kalite Müdürü

3

Harun

AYDIN

Sağlık Bakım Hizmt.Müd.

4

Rabia

KOÇULU

Anesteziyoloji Ve Reaninimasyon Uzm.

5

Kıymet

YARDIM

Acil Durum Ve Afet Yönetimi Sorumlusu

MESAİ İÇİ MAVİ KOD EKİBİ ASİL

Ekip Lideri

Rabia

KOÇULU

Anesteziyoloji Ve Reaninimasyon Uzm.

üye

Nöbetçi

Anestezi

Uzmanı

üye

Nöbetçi

Anestezi

Teknisyeni

üye

Birimdeki

Hizmetli

Personel

üye

Gezici

Güvenlik

Görevlisi

üye

Nöbetçi

Karşılama Yönlendirme

Personeli

MESAİ İÇİ MAVİ KOD EKİBİ YEDEK

Ekip Lideri

Yiğit

TOP

Anesteziyoloji Ve Reaninimasyon Uzmanı

üye

Nöbetçi

Anestezi

Teknisyeni

üye

Gezici

Güvenlik

Görevlisi

üye

Nöbetçi

Karşılama Yönlendirme

Personeli

MESAİ DIŞI MAVİ KOD EKİBİ

Ekip Lideri

Nöbetçi

Uzman

Hekim

üye

Nöbetçi

Anestezi

Teknisyeni

üye

Gezici

Güvenlik

Görevlisi

üye

Birimdeki

Hizmetli

Personel

üye

Nöbetçi

Karşılama Yönlendirme

Personeli

DİYALİZ ÜNİTESİ MAVİ KOD EKİBİ

Ekip Lideri

Mehtap

ŞEKERCİ

Hemodiyaliz Sorumlusu Hekimi

üye

Osman

OĞUZ

Sorumlu Hemşire

üye

Nöbetçi

Güvenlik

Görevlisi

PEMBE KOD SORUMLULARI

Ekip Lideri

Harun

AYDIN

Sağlık Bakım Hizmt.Müd.

üye

A.Kadir

AKAY

Destek ve Kalite Müdürü

üye

Sıtkı

GÜNÇ

Teknik Birim Sorumlusu

üye

Kıymet

YARDIM

Acil Durum Ve Afet Yönetimi Sorumlusu

üye

Ersan

KESİCİ

Güvenlik Sorumlusu

üye

Suzan

KAYA

Hemşire

MESAİ İÇİ PEMBE KOD EKİBİ ASİL

Ekip Lideri

Harun

AYDIN

Sağlık Bakım Hizmt.Müdürü

üye

Selçuk

YILMAZ

İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı

üye

Sıtkı

GÜNÇ

Teknik Birim Sorumlusu

üye

Kıymet

YARDIM

Acil Durum Ve Afet Yönetimi Sorumlusu

üye

Ersan

KESİCİ

Güvenlik Sorumlusu

üye

Suzan

KAYA

HEMŞİRE

MESAİ İÇİ PEMBE KOD EKİBİ YEDEK

Ekip Lideri

Şener

TANIK

İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı

üye

Beşir

DİRİARIN

Teknik Birim Sorumlusu

üye

Bülent

CANDER

Güvenlik Görevlisi

üye

Tacettin

DAYANAN

Acil Durum Ve Afet Yönetimi Çalışanı

ÜYE

Sibel

KARATAŞ

EBE

MESAİ DIŞI PEMBE KOD EKİBİ

Ekip Lideri

Nöbetçi

Uzman

Hekim

üye

Nöbetçi

İdari

Memur

üye

Nöbetçi

Süpervizör

Hemşire

üye

Nöbetçi

Teknik

Servis Çalışanı

üye

Nöbetçi

Acil Servis

Güvenlik Görevlisi

BEYAZ KOD SORUMLULARI

Ekip Lideri

Yusuf

İLÇİN

Başhekim Yardımcısı

üye

Ahmet

EPSOYLU

İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı

üye

İbrahim

SEVGİLİ

Çalışan Hakları Birim Çalışanı

üye

Gülbahar

SERCAN

Çalışan Hakları Sorumlusu

üye

Ersan

KESİCİ

Güvenlik Sorumlusu

üye

Kıymet

YARDIM

Acil Durum Ve Afet Yönetimi Sorumlusu

MESAİ İÇİ BEYAZ KOD EKİBİ ASİL

Ekip Lideri

Yusuf

İLÇİN

Başhekim Yardımcısı

üye

A.Kadir

AKAY

İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı

üye

Gülbahar

SERCAN

Çalışan Hakları Sorumlusu

üye

Ersan

KESİCİ

Güvenlik Sorumlusu

üye

Tacettin

DAYANAN

Acil Durum Ve Afet Yönetimi Çalışanı

MESAİ İÇİ BEYAZ KOD EKİBİ YEDEK

Ekip Lideri

Mehmet Asım

HANAZ

Başhekim Yardımcısı

üye

Selçuk

YILMAZ

İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı

üye

İbrahim

SEVGİLİ

Çalışan hakları birimi

üye

Bülent

CANDER

Güvenlik Görevlisi

üye

Abbas

KAVAL

Psikolog

üye

Kıymet

YARDIM

Acil Durum Ve Afet Yönetimi Sorumlusu

MESAİ DIŞI BEYAZ KOD EKİBİ

Ekip Lideri

Nöbetçi

Uzman

Hekim

üye

Nöbetçi

İdari

Memur

üye

Nöbetçi

Acil Servis

Güvenlik Görevlisi

üye

Nöbetçi

Süpervizör

Hemşire

TRSM MAVİ KOD EKİBİ

Ekip Lideri

Fatih

SAĞLAM

Psikiyatri Uzman Hekim

üye

Aliye

KILIÇ

Hemşire

üye

Murat

ÇELİK

Hemşire

DİYALİZ ÜNİTESİ BEYAZ KOD EKİBİ

Ekip Lideri

Kadri

KONUR

İdari Memur

üye

Osman

OĞUZ

Hemşire

üye

Nöbetçi

Güvenlik

Görevlisi

KIRMIZI KOD SORUMLULARI

Ekip Lideri

Selçuk

YILMAZ

İdari Ve Mali İşler Müd.

üye

Hamit

OLGAÇ

Acil Durum Ve Afet Yönetimi çalışanı

üye

Ersan

KESİCİ

Güvenlik Sorumlusu

üye

Yusuf

ASLAN

VHKİ

üye

Sıtkı

GÜNÇ

Teknik Birim Sorumlusu

üye

Tacettin

DAYANAN

Acil Durum Ve Afet Yönetimi Çalışanı

üye

Ümit

TUNCAY

Hemşire

üye

Ali

TAN

VHKİ

MESAİ İÇİ KIRMIZI KOD EKİBİ ASİL

Ekip Lideri

Selçuk

YILMAZ

İdari Ve Mali İşler Müd.YRD.

üye

Tacettin

DAYANAN

Acil Durum Ve Afet Yönetimi Çalışanı

üye

Ersan

KESİCİ

Güvenlik Sorumlusu

üye

Yusuf

ASLAN

VHKİ

üye

Kutbettin

PETEK

Teknik Birim Çalışanı

üye

Ümit

TUNCAY

Hemşire

MESAİ İÇİ KIRMIZI KOD EKİBİ YEDEK

Ekip Lideri

A.Kadir

AKAY

Destek ve Kalite Müdürü

üye

Kenan

DEMİR

Tıbbi Sekreter

üye

Ramazan

SAKLAN

Güvenlik Personeli

üye

İbrahim

GÜÇLÜ

Hemşire

üye

Beşir

DİRİARIN

Teknik Servis Çalışanı

üye

Hamit

OLGAÇ

Hemşire

üye

Abdullah

ÇİFÇİ

VHKİ

MESAİ DIŞI KIRMIZI KOD EKİBİ

Ekip Lideri

Nöbetçi

Uzman

Hekim

üye

Nöbetçi

Teknik

Servis Çalışanı

üye

Nöbetçi

Acil Servis

Güvenlik Görevlisi

üye

Nöbetçi

Süpervizör

Hemşire

üye

Nöbetçi

İdari

Memur

EĞİTİM KOMİTESİ

Ekip Lideri

Mehmet Asım

HANAZ

Başhekim Yardımcısı

üye

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hizmt.M.

üye

Selçuk

YILMAZ

İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı

üye

Berrin

BALCI

Kalite Yönetim Direktörü

üye

Özlem

OLGUN

Hasta Hakları S.

üye

Sevgi

BİLEK

Sterilizasyon sorumlu hemşiresi

üye

A.Aziz

KARTAL

Eğitim Hemşiresi

üye

Feride

İLİK

Enfeksiyon Kontrol Komitesi Hemşiresi

üye

Gülbahar

SERCAN

Çalışan Hakları Sorumlusu

TEMİZLİK KOMİTESİ

Ekip Lideri

A.Kadir

AKAY

Destek –Kalite Müdürü

üye

Mehmet Asım

HANAZ

Başhekim Yardımcısı

üye

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

üye

Feride

İLİK

Enfeksiyon Kontrol Komitesi Hemşiresi

üye

Figen

ALGAN

Enfeksiyon Kontrol Komitesi Hemşiresi

üye

Nurtaç

EVİZ

Atık Sorumlusu

üye

Meryem

AYDIN

Acil Sorumlusu Hemşiresi

üye

Fatih Sami

KAPLAN

Çocuk Servisi Sorumlu Hemşiresi

üye

Özlem

KUTLU

FTR Sorumlu Hemşiresi

üye

Berrin

BALCI

Kalite Direktörü

 

 

 

 

FARMAKOVİJİLANS SORUMLUSU

1

Emel

AYTAŞ

Eczacı

METERYOVİJİLANS SORUMLUSU

1

Gülcihan

ÖZDEMİR

Eczacı

HASTA GÖRÜŞLERİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

Ekip Lideri

Sedat

YEŞİLBAŞ

Başhekim/ Hastane Yöneticisi

üye

Bedia

DABAKOĞLU

Hasta Hakları Sorumlusu

üye

Mehmet Asım

HANAZ

Başhekim Yardımcısı

üye

Berrin

BALCI

Kalite Yönetim Direktörü

üye

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

üye

A.Kadir

AKAY

Destek ve Kalite Müdürü

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

Ekip Lideri

Sedat

YEŞİLBAŞ

Başhekim/ Hastane Yöneticisi

üye

Berrin

BALCI

Kalite Yönetim Direktörü

üye

Gülbahar

SERCAN

Çalışan Hakları Sorumlusu

üye

Yusuf

İLÇİN

Başhekim Yardımcısı

CERRAHİ GÜVENLİK KONTROL LİSTESİ SORUMLUSU

01

Mehmet

YILDIZ

Anestezi Teknikeri

02

Reyhan

ÇAKIR

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

03

Nurcan

TARLAK

Genel Cerrahi Sorumlu Hemşiresi

04

Hatice

KÖROĞLU

Doğumhane Sorumlu Ebesi

05

Büşra

ÖZTAŞ

Üroloji - Servis Sorumlu Hemşiresi

06

Fatih Sami

KAPLAN

Çocuk/Çocuk Cerrahi Servisi Sorumlu Hemşiresi

07

Sibel

KARATAŞ

Pospartum -cerrahiServis Sorumlu Hemşiresi

08

Esra

YALÇIN YILMAZ

Göz/KBBServis i Sor.Hemşiresi

09

Esma

GÜNEŞ

Cerrahi Güvenlik Kontrol Listesi Hemşiresi

10

Faruk

DİLEK

Ortopedi- Beyin C Sor.Hemş.

BEYİN ÖLÜMÜ KOMİSYONU

01

Mehmet İhsan

SİNCAR

Anestezi Uzmanı

02

Yunus Emre

TAŞKIN

Yoğun Bakım Uzmanı

03

Ahmed Yasin

YAVUZ

Beyin Cerrahı Uzmanı

04

Yiğit

TOP

Anestezi Uzmanı

05

Ümit Sinan

ÖZDEMİR

Beyin Cerrahı Uzmanı

06

Fatma Nur

ERDOĞDU

Anestezi Uzmanı

07

Ramazan

KARA

Anestezi Uzmanı

08

Buse Çağla

ARI

Nöroloji Uzmanı

09

İdris

ATASOY

Anestezi Uzmanı

10

Mehmet

YÜCE

Beyin Cerrahı Uzmanı

11

Nesrin

ATİŞ

Nöroloji Uzmanı

HASTA BAŞI TEST CİHAZI BÖLÜM SORUMLULARI

01

Berrin

BALCI

Kalite Yönetim Direktörü

02

Metin

ŞAHANOĞLU

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

03

Rahşan

DAYANAN CAN

Yetişkin Yoğun BakımÜniteleri Sorumlu Hemşiresi

04

Suzan

KAYA

Süt Çocuğu Sor.Hemşiresi

05

Hatice

KÖROĞLU

Doğumhane Sorumlu Ebesi

06

Yusuf

AKMAN

Palyatif Bakım Bölüm Sorumlu Hemşiresi

07

Şeyda Nur

İLÇİN

Göğüs -Cildiye S.Hemşiresi

08

Sibel

KARATAŞ

Pospartum - Cerrahi Servis Sorumlu Hemşiresi

09

Nurcan

TARLAK

Genel Cerrahi Servis Sorumlu Hemşiresi

10

Büşra

ÖZTAŞ

Üroloji Servis Sorumlu H.

11

Semya

KARTAL

Çocuk Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi

12

Fatih Sami

KAPLAN

Çocuk/Çocuk Cerrahi Servisi Sorumlu Hemşiresi

13

Meryem

AYDIN

Çocuk Acil Sorumlu Hemşiresi

14

Murat

ÇELİK

TRSM Sorumlusu

15

Esra

YALÇIN YILMAZ

KBB-Plastik göz Servisi Sor. Hem.

16

Özlem

KUTLU

FTR Servis Sorumlu Hemşiresi

17

Mehmet

YILDIZ

Anestezi Sorumlusu

18

Hürrem

YILDIZ

Yanık Tedavi Ünitesi Sorumlu Hemşiresi

19

Osman

OĞUZ

Hemodiyaliz Sorumlu Hemşiresi

20

Mehmet

KILINÇ

Dahiliye 1/Dahiliye 2 Servis Sorumlu Hemşiresi

21

Dilek

SÜREN

Septik servis Sorumlu Hemşiresi

22

Faruk

DİLEK

Ortopedi Beyin Cerrahi Sor.Hemş.

23

Bilal

ÇİFTÇİ

Kardiyoloji Sor.Hemş.

24

Tuba

ÇİFTÇİ

Yenidoğan Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi

GENEL ORYANTASYON EĞİTİM SORUMLULARI

01

Aziz

KARTAL

Eğitim Hemşiresi

HEKİM ORYANTASYON EĞİTİM SORUMLULARI

01

Mehmet Asım

HANAZ

Başhekim Yardımcısı

TEMİZLİK ORYANTASYON EĞİTİM SORUMLULARI

01

Aziz

KARTAL

Eğitim Hemşiresi

02

Feride

İLİK

Enfeksiyon Hemşiresi

03

Figen

ALGAN

Enfeksiyon Hemşiresi

 

BÖLÜM BAZLI GÖSTERGE SORUMLULARI

01

Kalite Yönetim Birimi

Berrin

BALCI

Kalite Yönetim Direktörü

02

Acil DurumVeAfet Yönetimi

Kıymet

YARDIM

Acil Durum Afet Sorumlusu

03

Eğitim Yönetimi

A.Aziz

KARTAL

Sorumlu Hemşire

04

Hasta Deneyimi

Özlem

OLGUN ŞANA

Hasta Hakları S.

05

Sağlıklı Çalışma Yaşamı

Gülbahar

SERCAN

Sorumlu Hemşire

06

Hasta Bakım

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hiz.Müd

07

İlaç Yönetimi

Emel

AYTAŞ

Sorumlu Eczacı

08

Enfeksiyonların Önlenmesi

Esra

ÇÖREKLİ

Enfeksiyon Hast.Uzm.

09

Transfüzyon Yönetimi

Metin

EKİNCİ

Sağlık Memuru

10

Radyasyon Güvenliği

Abdullah

BAYKAN

Radyoloji Teknisyeni

11

Acil Servis

Metin

ŞAHANOĞLU

Sorumlu Hemşire

12

Ameliyathane Hizmetleri

Reyhan

ÇAKIR

Sorumlu Hemşire

13

Yeni Doğan Yoğun Bakımı

Tuba

ÇİFTÇİ

Sorumlu Hemşire

14

Tıbbi Kayıt ve Arşiv Hiz.

Selman

TİGÜ

Memur

15

Yetişkin Yoğun Bakım Üniteleri

Rahşan

DAYANAN CAN

Sorumlu Hemşire

16

Çocuk Yoğun Bakım

Semya

KARTAL

Sorumlu Hemşire

17

Doğum Hizmetleri

Hatice

KÖROĞLU

Sorumlu Ebe

18

Diyaliz Hizmetleri

Osman

OĞUZ

Sorumlu Hemşire

19

Biyokimya Laboratuarı

Mustafa

ERDOĞAN

Klinik Mikrobiyoloji Uz.

20

Mikrobiyoloji Laboratuarı

Ayşe

DALGIÇ

Klinik Mikrobiyoloji Uz.

21

Patoloji Laboratuarı

Nedim

GÜNEŞ

Patoloji Uzmanı

22

Bilgi Yönetimi

Mertgün Serhat

GÜNGÖR

Bilgi İşlem Birim Sorumlusu

KLİNİK KALİTE İYİLEŞTİRME KOMİSYONU

01

Mehmet Asım

HANAZ

Başhekim Yardımcısı

02

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

03

Ahmet

EPSOYLU

Müdür Yardımcısı

04

Berrin

BALCI

Kalite Direktörü

05

Gökhan

ERKUT

HBYS Sorumlusu

06

Yusuf

ASLAN

USS Sorumlusu

07

Sabahattin

KILIÇ

Ortopedi Uzman Hekimi

08

Ali

NAR

Dahiliye Uzman Hekimi

09

Şaban

KILIÇ

Göz Uzman Hekimi

10

Ali

BİRAK

Üroloji Uzman Hekimi

11

Mehmet Ali

CAN

Genel Cerrahi Uzman Hekimi

12

Aykut

YILMAZ

Kardiyoloji Uzman Hekimi

13

Ayşenur

ARLI

Göğüs Uzman Hekimi

PALYATİF EKİBİ

01

Betül

ERDOĞDU

Diyetisyen

02

Hamdiye

ŞEN

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

03

Sertan

ERDOĞAN

 

04

Şeyda Kübra

ESER

 

05

Yusuf

AKMAN