Nasıl Muayene Olurum?
16 Ekim 2023

-Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak (182) istediğiniz bölüm ve saate randevunuzu ayarlayabilirsiniz. 

-Her bir poliklinik önünde bulunan hasta kayıt bölümüne, sadece T.C kimliğiniz ile başvurmanız yeterlidir. Bu bölümden almış olduğunuz kayıt fişi ile ilgili poliklinik kapısındaki monitörden sıra numaranızı takip ederek muayenenizi en kısa sürede olabilirsiniz. Sağlık güvencesi olmayan hastalar ücretli muayene olabilir.
Poliklinik Başlama Bitiş Süreleri: 08:30-16:30  

Nasıl Muayene Olurum?
Hastanemizin Acil Bölümü/Muayene
7/24 Açık olan Acil Bölümümüze  gelen hastalarımıza,kesintisiz olarak sağlık hizmeti verilmektedir.
Poliklinik Muayene MHRS den Randevu Aldıktan sonra Randevu Aldığınız Gün ve saatte ilgili Poliklinikte Muayene olabilirsiniz

Nasıl Tahlil Yaptırabilirim?
Doktorunuzun muayenesinden sonra isteyeceği kan tetkikleri için her katta bulunan bankolara müracaat ederek barkot ve sıra aldıktan sonra kan alma birimlerinde tahlillerinizi yaptırabilirsiniz. Görüntüleme tetkikleri (BT, Röntgen, MR, Ultrason vb) için ilgili birimlerin randevu bölümlerine müracaat ediniz.

Tahlil Sonuçlarını Nasıl Alabilirim?
Laboratuvar Sonuçları Laboratuvar Sonuçlarınızı Hastanemizdeki ilgili bankolardan, Web sitemizden veya akıllı cep telefonlarında ki mobil uygulamalarından öğrenebilirsiniz. Radyoloji Sonuçları Radyoloji Sonuçlarınızı Hastanemizdeki ilgili bankolardan, Web sitemizden veya akıllı cep telefonlarında ki mobil uygulamalarından öğrenebilirsiniz.

Yatış İşlemleri Nasıl Yapılır?
Yatan Hasta İşlemleri Doktorun belirleyeceği bölüme veya hastaneye, yatması gereken hasta,belirlenen zamanda yatırılır.

Taburcu İşlemleri Nasıl Yapılır ?
Taburcu İşlemleri Gözetimler doğrultusunda, taburcu olmasına karar verilen hasta, doktoru tarafından belirlenecek bir zamanda taburcu edilir.