Acil Servis
02 Haziran 2023

Hastanemiz de Acil sağlık hizmetleri yetişkin acil ve çocuk acil servisi olarak 24 saat kesintisiz hizmet vermekte  acil servis ambulans girişinde tam donanımlı iki sedyeli bir resüsitasyon odamız, 10 sedyeli monitorlü gözlem odamız 5 sedyeli muayene odamız, 3 sedyeli motor, cerrahi girişimlerin yapıldığı cerrahi odamız, sütur odamız, jinekolojik bakım odamız, KBRN ünitemiz ve ayakta hasta muayenesi yapılan yeşil odamız mevcuttur.

Her vardiyada Acil servisimizde 4 acil hekimi, 9 hemşire ve yardımcı sağlık personeli, 2 yönlendirme personeli, 3 otomosyon personeli olarak 24 saat hizmet vermekteyiz. Resütasyon odamız durumu kötü, ölümcül hastalar şile travma hastalarının tüm ilk bakım ve tedavilerinin yapılabilmesi için gerekli alet ve malzemeleri içeren bir alandır.

Başvuran hastaların muayeneleri tamamlandıktan sonra tahlil için alınan numuneler laboratuara pnömotik sistemle ulaştırılmakta ve sonuçlar bilgisayarda görülebilmektedir. BT ve MR sonuçları bilgisayarımızda bakılabilmekte sonuçları 1 saat içerisinde raporlanmaktadır.